Baş ağrısı ve migren

               Bu öneri işadamı Bülent Paksoy’ dan geldi.6 tane makyaj temizleme pamuğu, karabiber ve kolonyayı önünüze koyun,sonra bu yazıyı okuyun...

           “Pamukların arasına yarım çay kaşığı karabiber koyup üzerine bol kolonya döküyorsunuz. Toplam 3 pamuk oluyor bunların 2 tanesini şakaklara 1 tanesini de iki kaşın  ortasına koyup bir tülbentle başınızı bağlayın, uyumaya çalışın...1 saat kadar sonra tülbenti açtığınızda ağrınızın geçtiğini ve kuş gibi hafif olduğunuzu hissedeceksiniz. Size ne kadar inandırıcı gelir bilmiyorum ama ben ve arkadaşlarım denediğimizde gerçekten sonuç aldık. Her ağrınız olduğun da bunu deneyin 2 veya 3 defa yaptıktan sonra migrenin kalmadığını göreceksiniz. Bana söylenen karabiber ve kolonyanın birleştiğin de dünyanın en iyi antiseptiği oldu. Bana yardımcı olan kişi bunu İsviçre de öğrendiğini ve migrenin beyine giden damarların birinin tıkalı olması sebebiyle oluştuğunu söylemişti.

           Geçenlerde gazetede aynı şeyi okudum. Bunu onlar demek ki 5 yıl önce biliyorlardı. Gerçekten deneyin faydasını göreceğinizden eminim. Ben de boğazım şişmeye başladığını hissettiğimde tülbenti katlar bol karabiber ve limon kolonyası döküp boğazıma sarardım sabaha hiçbir şeyim kalmazdı 3-5 kez yapmışımdır . Ondan mı bilmem hala boğazım kışın dondurma yesem de şişmez”

         Bu öneriyi denemenin hiçbir zararı olmaz... Umarım iyi gelir...Bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !